joi, 22 februarie 2018

Becali a câștigat PROCESUL pentru marca „FCSB”. CSA, bun de plată

Autor: Alexandru Toader

joi, 22 februarie 2018 Autor: Andrei Călin

LIGA CAMPIONILOR. Jose Mourinho s-a BARICADAT la Sevilla, Manchester a scăpat NEÎNVINSĂ. Șahtior a întors scorul în a doua repriză cu Roma

joi, 22 februarie 2018 Autor: Sorana Pătrașcu

Ridicare SCANDALOASĂ. Spectacol pentru ADULȚI pe gheața OLIMPICĂ! Momentul controversat care a luat AURUL - Galerie Foto INCREDIBILĂ

miercuri, 21 februarie 2018 Autor: Codrin Dobrescu

CONCURENȚĂ acerbă pentru DREPTURILE TV. CINE sunt noii JUCĂTORI de pe PIAȚĂ care vor difuza meciuri din CHAMPIONS LEAGUE

Întâmplări din viața de noapte a oamenilor de fotbal. Ioan Becali, regele scandalurilor și „țepelor” date în cazinouri

miercuri, 21 februarie 2018 Autor: Andrei Călin

Adrian Mutu: „Lupescu are o problemă. Răzvan Burleanu VA CÂȘTIGA alegerile”

DECIZIE INCREDIBILĂ. Unul dintre fotbaliștii de bază ai echipei naționale a decis să se RETRAGĂ

ANCHETĂ de proporții la UEFA. Investigatorii au fost amenințați cu MOARTEA

miercuri, 21 februarie 2018 Autor: Daria Ioana Sebastian

Serena Williams, la un PAS de MOARTE! Mărturisiri ŞOCANTE. Ce s-a ÎNTÂMPLAT, de fapt, cu fosta nr. 1 WTA

miercuri, 21 februarie 2018 Autor: Daniel Spasov

S-a AFLAT ACUM! Cât ÎNCASEAZĂ Cristina Neagu de la Primărie. Venitul lunar al handbalistei-vedetă de la echipa susținută de PMB

Dică a luat MĂSURI şi l-a pus la RESPECT pe Gigi Becali. Meme Stoica l-a dat DE GOL

Gigi Becali, ASALTAT de mesaje după ce a anunţat că vrea PORTAR. Cine s-a oferit să evolueze la FORMAŢIA lui Dică

LIGA CAMPIONILOR. Chelsea și Barcelona au remizat, cu goluri, pe „Stamford Bridge”. Bayern Munchen a distrus-o pe Beșiktaș

Gică Hagi luptă cu italienii și cu sistemul

Trei pe două locuri pentru calificarea în play-off

miercuri, 21 februarie 2018 Autor: Alexandru Toader

„Miki” Buzărnescu, revelația tenisului românesc

marţi, 20 februarie 2018 Autor: Andrei Călin

Antrenorul care înfruntă echipa din Ștefan cel Mare în ultima etapă: „Teoretic, fotbalul românesc are nevoie de Dinamo în play-off”

marţi, 20 februarie 2018 Autor: Daniel Spasov

Sorana Cîrstea, eșec prematur la turneul de la Budapesta. A cedat în fața unui lucky loser

marţi, 20 februarie 2018 Autor: Alexandru Toader

Hagi nu și-a încheiat socotelile cu toscanii: „La Fiorentina e mai rău ca în România pe vremea Generalilor!”

marţi, 20 februarie 2018 Autor: Nicolae Comănescu

I-AUZI UNA! Un fotbalist român a avut șansa de-a semna cu Barcelona, dar A REFUZAT: „Avea 30 de milioane în cont”

marţi, 20 februarie 2018 Autor: Georgeta Petrovici

ACS Poli trage linie: 10 transferuri în iarna aceasta

LIGA I. Echipa lui Gică Hagi, VICTORIE DRMATICĂ, în minutul 90+4. Ultimele 2 echipe CALIFICATE în play-off se decid etapa viitoare

luni, 19 februarie 2018 Autor: Ionut Gogean

PANICĂ pe teren! Un mijlocaș ȘI-A PIERDUT CUNOȘTINȚA în timpul meciului. Medicii au intervenit DE URGENȚĂ

luni, 19 februarie 2018 Autor: Ramona Danciulescu

BOMBĂ în lumea fotbalului! Un CELEBRU antenor este acuzat de ABUZURI SEXUALE asupra MINORILOR

luni, 19 februarie 2018 Autor: Daniel Spasov

Un nou caz de RASISM în tenis: „Adversara m-a numit maimuţă gălbejită!”

miercuri, 21 februarie 2018 Autor: Sorana Pătrașcu

Moment SPECTACULOS la Jocurile Olimpice. Rochia i s-a DESPRINS și a rămas cu SÂNII pe AFARĂ - Galerie Foto

Gigi Becali și MM Stoica, FĂCUȚI PRAF de un fost mare jucător al Stelei: „N-au nicio valoare, nici patronul, nici managerul general”

luni, 19 februarie 2018 Autor: Alexandru Toader

Stanciu, „debut fantastic” la Sparta Praga | VIDEO

luni, 19 februarie 2018 Autor: Theodora Sutiu

O fosta jucătoare LEGENDARĂ de tenis, FALIMENTATĂ de fostul SOȚ. Povestea ESTE ÎNGROZITOARE

luni, 19 februarie 2018 Autor: Andrei Călin

Gigi Becali își DESFIINȚEAZĂ portarul: „Voi, dacă erați în poartă, luați golul ăla”

Gabi Torje, EXTREM de AFECTAT după DERBY: „E dureros să pierzi două puncte în ultima secundă. Este un gol trist”

LIGA I. Dinamo și FCSB AU REMIZAT în DERBY-ul campionatului. „Câinii”, egalați după ce au condus cu 2-0 în minutul 84

Gică Hagi, laude pentru FCSB

Nadia și Bart au pus din nou Oklahoma City în mișcare

duminică, 18 februarie 2018 Autor: Andrei Călin

TENIS. Petra Kvitova a dat LOVITURA la Doha. Tenismena din Cehia a câștigat finala din Qatar